Daikin Premium Slimline FBA71B-VC2Y 7.1kW Ducted 3 Phase Air Conditioning System
In Stock
Daikin Premium Slimline FBA71B-VC2Y 7.1kW Ducted Three Phase System - Includes Wall Controller and Outdoor Unit RZAV71C2Y1
Key Features:
  • Slim-Line Indoor - The industry-leading low-profile design, standing at a height of 245mm, guarantees ample clearance in the narrowest of roof spaces.
  • Built-in Condensate Pump - The DC condensate pump comes standard with an 850mm lift capability.